Eryaman - Sincan Kombi Servisi


20 yıldır Eryaman - Sincan bölgesinde müşteri memnuniyeti odaklı şekilde hizmet veren firmamız, güvenilir ve sağlam ekibiyle kombi-şofben tamiri, kombi tesisat ve petek temizliği konularda sizlere Eryaman - Sincan bölgesinde hizmet vermektedir.

Çalışanlarımız konusunda uzman ve aynı zamanda iletişim, saygı, görgü konularında da eğitimli kişilerden oluşmasıdır. Eryaman - Sincan bölgesinde hizmet veren çalışanlarımız, firmamızın profesyonel hizmet vizyonunu yansıtmaktadır.

Kurulduğumuz tarihten bu güne, Eryaman - Sincan bölgesinde verdiğimiz tüm hizmetlerimizde aynı disiplin ve kaliteye önem vererek, bundan sonraki çalışmalarımızdada aynı titizlikle sürdürülebilir iş potansiyeli ile siz değerli müşterilerimizin taktirini toplamaya devam edeceğiz. Kaliteli ve profesyonel hizmet için bizi arayın.


Sönmez Teknik Kombi ServisiMisyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörde bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak yürüttüğümüz çalışanları ve müşterilerin beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve sürdürülebilir hizmet mantığı ile vazgeçilmez olmak üslendiğimiz misyondur.Vizyonumuz

Müşteri odaklı takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışanlarını sürekli geliştiren, yenilikçi, çevreye ve topluma duyarlı, yaratıcı ve dinamik bir şekilde büyümeye devam etmek, Örnek bir hizmet firması olarak her zaman yanınızda olmak.Kalite Politikamız

Kombi teknik servisi sektöründe, en kaliteli hizmeti vererek, gerekli olan müşteri memnuniyetini sağlamak, Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak.