Sincan Eryaman Kombi Tamir Bakım Onarım Servisi


Sincan ve Eryaman bölgesindeki Kombi arızalarınız için kısa süre içerisinde servis hizmetimiz vardır. Fiyatlarımız oldukça ekonomik ve uygun olmasından dolayı bütçenizi zorlamaz. Servis talep etmeniz durumunda sorununuzun hızlı ve pratik şekilde çözümlenmesi ve kombinizin kullanılabilir duruma getirilmesi amaçlanır.

Kombi teknik servis firmaları içerisinde en iyiler arasında yer alan şirketimiz, problemlerinize kesin çözüm üretmektedir. kombi arızalarınızda parça değişimi olmaksızın problem çözülmeye çalışılır. Herhangi bir parça değişimi olması halinde ise bütünüyle orijinal ve garantili yedek parçalar kullanılır.


Kombi Tamir Servisi


Kombi Elektronik Kart Tamiri

Sincan Eryaman bölgesinde sunduğumuz kombi elektronik kart tamir atölyemizde, öncelikli olarak kartlar test ünitesinde test edilir. Onarımı yapılan kartlar garanti kapsamına alınarak etiketlenir. Ankara sincan eryaman kombi elektronik kart tamiri.

Firmamız kombinizin Kart Tamirini garantili ve profesyonel olarak yapmaktadır. Kombiler gaz ile çalışan elektronik cihaz olmasından dolayı kombi anakart tamirleri uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Kart tamirinde yapılacak yanlış bir işlem doğal gazın sıkışması ve patlaması gibi çok hayati sonuçlara sebep olabilir. Maddi manevi zararlara uğramamak için kombi tamirinizi profesyonellere yaptırın.

Kombi Kalorifer Petek Temizliği

Sincan ve Eryaman bölgesinde verdiğimizi petek temizliği hizmeti, daha az fatura ödemek ve ısıların daha yüksek ve verimli olmasını sağlar. Petek temizliğini nasıl yapıyorsunuz sorusunun cevabı ise; özel basınçlı robot ve kimyasal ilaç cevap yanıtımda gizlidir. Kalorifer tesisatlarının, banyo alanlarında havlupan sistemleri bulunmaktadır. Özel aparatlı basınçlı robot makinelerinin bir borusu, bahsedilen havlupan giderine takılır. Diğer ucu ise klozet ya da alaturka tuvalete bırakır. Bu işlem sonrasında petek ve kombi vanaları kapatılır. Daha sonra petek temizleme işlemi için kullanılacak olan makine çalıştırılır. İlk olarak temiz su koyulan makinenin ucu, gider borusuna takılır ve bu işlem sonrasında kimyasal ilacın makineye koyulma aşamasına geçilir.

Kimyasal ilacın tekrar makine yardımı ile tesisat giderine iletilmesi sağlanır. Bu işlem sonucunda petek giderinde meydana gelen çamur ya da kireçlenmelerin basınç uygulanması sayesinde kanalizasyona aktarılması sağlanmaktadır. Son olarak kombilerin vanalarının açılması ve çalıştırılması görülür. Peteklerde bulunan havaların alınma işleminin ardından, temizleme işlemi sonlandırılır.

Kombi Bakımı, Temizliği ve Tamiri

Sincan ve Eryaman bölgesinde verdiğimizi Kombi bakım hizmeti, size şu avantajları sunar; Yeterli ısınma sağlamak, enerji tasarrufu sağlamak, çıkabilecek arızaları önlemek, kış aylarında oluşabilecek kombi sorunlarının tespit edilerek önceden müdahale edilmesi, Kombi ömrünü uzatmak ve doğal gaz faturalarınızı düşürmek için kombi bakımı yapılmalıdır.

Konusunda uzman profesyonel ekibimiz Kombi Bakımınızın yaparak kombi sisteminin sağlığını ve verimini en üst düzeye çıkaracaktır.

Kombi bakımı sırasında cihazın içerisindeki tozların temizliğinden, tesisattaki suyun radyatörlere ulaşmasına, kombi elektrik bağlantısından doğal gaz emisyon filtrelerine ve su basıncına kadar bir çok şey kontrol edilir. Bu incelemeler ve gerekli uygulamalar, güvenlik açısından sadece uzmanlar tarafından gerçekleştirilmelidir.